Turystyka Wiki
14 Postów
Nanaki
Cleopatera
Michnar
SzyMek
Tezee

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 5/28/2018

Witaj w Dyskusjach!

Dyskusje to miejsce, w którym możesz rozmawiać na swój ulubiony temat, dzielić się wiadomościami oraz pomysłami, snuć teorie i poznawać innych fanów. Zawartość twojego Forum została przekształcona w posty Dyskusji, więc nic nie zginęło.

Żeby dowiedzieć się, co jeszcze możesz tutaj znaleźć, zobacz http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Dyskusje.

Jeżeli jesteś administratorem tej społeczności, poznaj szczegóły jak dostosować stronę Dyskusji i dodać zasady dla innych współtwórców: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Narz%C4%99dzia_do_moderowania_Dyskusji

Miłej zabawy!
0 0
• 8/3/2015

Odejście

ieważ nic nie robię na wiki odebrałam osbie uprawnienia. Przepraszam za to wszystkich ale to bedzie sprawiedliwa opcja. SzyMek, Avril i ci co maja uprawnienia przepraszam oraz droga społeczność.
Pozdrawiam
0 0
• 2/1/2015

Witajcie!

Myślałem dosyć długo czy pisać - czy nie. Doszedłem jednak do wniosku, że mam dużo do zyskania i właściwie nic do stracenia.
Piszę jako administrator Przewodnik Wiki. Mamy współpracę, dlatego dosyć często zdarzało mi się klikać na link do Waszej wiki i zauważyłem, że nasze strony bardzo się ze sobą pokrywają. Jedyną różnicą jest to, że koncentrujecie się bardziej na regionach, a my na Przewodnik Wiki na zabytkach i miastach.
Jednak... łączy nas jedno: miłość do zabytków i podróżowania. Wszyscy lubimy zwiedzać i opisywać poznane zabytki na Wikii i dlatego oferuje wam przejście na Przewodnik Wiki. Strona jest ładniejsza i bardziej rozbudowana od Turystyki Wiki. Dodatkową jest obecną Wikią Miesiąca. Razem zdziałamy coś więcej niż tworząc osobno.
0 30
• 12/31/2014

Niespodzianka

Cześć, dzisiaj ostatni dzień tego roku. Mam niespodziankę - Cleo dostaje uprawnienia biurokraty! Gratulacje! Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie :)
0 1
• 12/29/2014

Szczęśliwego Nowego Roku!

Cześć! Za niedługo nowy rok :> Z tej okazji składam wam serdeczne życzenia, dużo szczęścia, spokoju w rodzinie, pieniędzy (XD), edycji i czego sobie jeszcze życzycie :>
0 3
• 12/20/2014

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkiego dobrego, dużej ilości edycji (:D), dużej ilości prezentów, radosnej atmosfery i czego sobie jeszcze życzycie! Niestety nie mam czasu na zrobienie życzeń na grafice, więc wrzucam zdjęcie znalezione w necie:


Może ktoś z was będzie mógł zrobić życzenia na grafice :)
0 4
• 11/20/2014

Kursor

Chcielibyście Kursor na wiki jak np na Anurii?
Jak tak to wkleję  ale bedzie zmienany na pory roku. Czyli zimowy ^^
0 2
• 11/18/2014

Odejście Pana Andrzeja

Na czacie Pan Andrzej wyrzekł się, niestety, uprawnień administratora i je sobie odebrał. Zapamiętajmy, że był dobrym, solidnym edytorem.
Andrzeju, pamiętaj, zawsze możesz wrócić! :(
Pozdrawiam...
0 5
• 11/18/2014

Nieaktywność

ogłaszam ze do 2015 roku będę razem z MZAQ nie aktywny z powodu zepsutego kompa aktywny będę w styczniu i wtedy postaram nadrobić swoją nieaktywność.
Dziekuje.
0 0
• 10/29/2014

Nieobecność

Oznajmiam, że do końca roku mogę być nieobecny.
Pozdrawiam.
0 37
• 10/25/2014

Happy Halloween!

Cóż, może w Polsce nie obchodzi się raczej Halloween, ale co tam szkodzi, dodam coś od siebie.
0 12
• 10/17/2014

Wyjscie Smoka

i oto wracam po mojej nieobecności  na tę wikę 
troche mi przykro że nie mam adma ale byłem nieaktywny więc nic nie szkodzi 
ale będe starał się wzbogaćic wiki.
~MZAQ(CO?) 14:09, paź 17, 2014 (UTC)
0 4
• 10/15/2014

Kopiowanie treści z Wikipedii

Wnoszę o całkowite zaprzestanie kopiowania artykułów z Wikipedii. Bardzo możliwe, że jeśli zobaczę 1 nowy artykuł z Wikipedii, dostanę ataku nerwicy, usunę tę stronę i odejdę z Wiki. Wyraźcie co do tego swoje opinie.
Pozdrawiam, One Ring
0 5
• 10/15/2014

Administracja - nowe zasady

Ostatnio obowiązywała zasada, że za 100 edycji można dostać uprawnienia. Od dzisiaj zostaje ona wykreślona, Pan Andrzej jako ostatni zgodnie z umową uprawnienia dostał jako ostatni. Jedyna możliwość, żeby otrzymać uprawnienia, to być naprawdę aktywnym.
Dodatko ogłaszam, że osoby, które pracowały TYLKO, żeby dostać admina, utracą uprawnienia - administratorami pozostaną Ci, którzy nie przestaną edytować.
Pozdrawiam, SzyMek(Dyskusja)
0 0